pr

login:
hasło:
Nagroda Superbrands Polska 2020 dla marki Polbruk
Nagroda Superbrands Polska 2020 dla marki Polbruk Czeka Cię zakup okularów? Chcesz dokonać właściwego wyboru? Dowiedz się, co wpływa na jakość okularów i na co
Badanie RODO: 37% organizacji nie ma pewności, czy musi dostosować się do przepisów Małe biura i lokalizacje zdalne zyskują ochronę klasy enterprise dzięki nowym UTM serii T WatchGuard
#TechWednesday w Bakotechu: cykliczne webinary techniczne Bakotech: Endpoint Protector w modelu MSP w portfolio Ceesoft
Sport w okularach – bezpieczny czy nie? Maciej Twardy dyrektorem technicznym Bakotechu
Informacje z firm | Firmy | Branże | Pomoc | Statystyka | Artykuły PR | Regulamin | RSS | Kontakt
dane firmy0
Mustela - najnowsze
Mustela® 9 Miesięcy W oczekiwaniu na powitanie nowego członka rodziny
Zbliżające się narodziny maluszka to dla przyszłych rodziców czas pełen emocji i trudnych decyzji. Meblowanie pokoju dziecięcego, wybór pierwszych śpioszków, przytulanek, wózka, zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów… tak dużo decyzji trzeba podjąć, a czasu coraz mniej. Rozumiejąc rozterki zakupowe przyszłych mam marka Mustela® stworzyła zestaw, zapewniający przyszłym mamom, ochronę przeciw rozstępom podczas całego okresu ciąży, a mającym przyjść na świat dzieciom, ochronę i pielęgnację skóry już od pierwszych dni życia. Zestaw zawiera dwa Podwójnie działające kremy przeciw rozstępom i komplet 3 mini produktów dla dziecka Mustela® Bébé - niezbędnik, który warto zabrać ze sobą do szpitala.
Rodzinne świętowanie 1. urodzin Teatru Małego Widza w gwiazdorskiej obsadzie
W magiczny świat przenieśli się uczestnicy wydarzenia, które zorganizował Teatr Małego Widza z okazji swoich 1. urodzin. Zaproszeni goście wspólnie ze swoimi dziećmi przeżywali fascynującą i pełną niespodzianek teatralną przygodę. Zaprezentowano dwa wyjątkowe pokazy spektakli: „Rozplatanie Tęczy” dla dzieci najmłodszych i „Sklep Magika Mechanika” dla dzieci starszych. Spektakle te, to najlepsze zaproszenie dziecięcej wyobraźni do niezwykłej krainy muzyki, obrazów i symboli.
Krew pępowinowa na wokandzie Parlamentu Europejskiego
Niedobór zasobów tkanek i komórek, w tym krwi pępowinowej, która jest źródłem komórek macierzystych, to problem, z którym medycyna boryka się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W czerwcu temat ten został podjęty w Parlamencie Europejskim i mamy już pierwsze tego owoce w postaci rezolucji w sprawie „Voluntary and unpaid donation”. W Polsce największym bankiem krwi pępowinowej i jedynym akredytowanym przez American Association of Blood Banks jest Polski Bank Komórek Macierzystych.
1
Mustela
polecane
linki
katalog kanałów rss | Biuro Rachunkowe Kielce muzyka darmo łóżka do masażu alveo disco
Web-News.eu 2008 | kontakt: webmaster@web-news.eu | polityka prywatności