pr

login:
hasło:
Czeka Cię zakup okularów? Chcesz dokonać właściwego wyboru?  Dowiedz się, co wpływa na jakość okularów i na co
Czeka Cię zakup okularów? Chcesz dokonać właściwego wyboru? Dowiedz się, co wpływa na jakość okularów i na co Badanie RODO: 37% organizacji nie ma pewności, czy musi dostosować się do przepisów
Małe biura i lokalizacje zdalne zyskują ochronę klasy enterprise dzięki nowym UTM serii T WatchGuard #TechWednesday w Bakotechu: cykliczne webinary techniczne
Bakotech: Endpoint Protector w modelu MSP w portfolio Ceesoft Sport w okularach – bezpieczny czy nie?
Maciej Twardy dyrektorem technicznym Bakotechu WatchGuard oswaja GDPR – specjalny e-book przewodnik już dostępny
Informacje z firm | Firmy | Branże | Pomoc | Statystyka | Artykuły PR | Regulamin | RSS | Kontakt
Format: XML TXT
Maciej Twardy dyrektorem technicznym Bakotechu
Opublikowano: 2017-07-04 13:10:11

Dr inż. Maciej Twardy jest absolwentem krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica. Od ponad 16-tu lat zawodowo związany jest z branżą teleinformatyczną, w szczególności z obszarem cyberbezpieczeństwa oraz technologii sieciowych.

Maciej Twardy dyrektorem technicznym BakotechuMaciej Twardy swoją karierę rozpoczynał w roku 2001 od pracy w Departamencie Informatyki Małopolskiego Banku Regionalnego, który w 2002 roku stał się częścią Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. W 2005 roku objął kierownictwo Działu Archiwizacji i Bezpieczeństwa Danych w Akademickim Centrum Komputerowym Cyfronet AGH, tworząc i nadzorując funkcjonowanie systemu składowania kluczowych zasobów informacyjnych centrum superkomputerowego. W 2011 roku awansował na stanowisko zastępcy dyrektora ds. bezpieczeństwa danych i informacji Cyfronetu, stając się odpowiedzialnym za kształtowanie polityki bezpieczeństwa organizacji. W tym okresie uczestniczył w realizacji szeregu projektów, w szczelności związanych z budową infrastruktury PL-Grid, utworzonej w celu dostarczenia polskiej społeczności naukowej nowoczesnej platformy informatycznej, służącej e-Science w różnorodnych obszarach naukowo-badawczych. W latach 2014-2015 pełnił funkcję kierownika technicznego projektu PLGrid CORE, odpowiedzialnego za całokształt technicznych aspektów stanowiących przedmiot projektu, w tym szczególnie opracowanie złożeń funkcjonalnych oraz wdrożenie najszybszego polskiego superkomputera Prometheus. Kontynuacją zaangażowania w obszarze utrzymania i rozwoju infrastruktury HPC było powołanie w 2016 roku na stanowisko zastępcy dyrektora Cyfronetu ds. komputerów dużej mocy. W 2017 roku zakończył długoletnią współpracę z Cyfronetem, obejmując w miesiącu lipcu funkcję dyrektora technicznego w firmie Bakotech Sp. z o.o.
Nowo powołany dyrektor techniczny odpowiadać będzie za kształtowanie polityki produktowej firmy, nadzór nad Działem Wsparcia Technicznego oraz świadczenie usług wsparcia przedsprzedażnego dla kluczowych partnerów i klientów końcowych.
Maciej Twardy jest współautorem kilkunastu publikacji naukowych z obszaru bezpieczeństwa IT oraz systemów składowania danych. Jego zainteresowania i doświadczenia koncentrują się na zaawansowanych systemach ochrony krytycznych zasobów informacyjnych oraz wydajnych i skalowalnych rozwiązaniach transmisji danych.O BAKOTECH
Bakotech Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Kontakt dla prasy:
BAKOTECH Sp. z o.o.
Sandra Wasiak
Marketing Department Manager
tel. 660 343 988
e-mail: sandra.wasiak@bakotech.com
www.bakotech.pl


------------------------------------------
Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Od stycznia 2015 roku Bakotech Sp. z o.o. jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań WatchGuard w Polsce.
Autor: Agnieszka
polecane
linki
katalog kanałów rss | Biuro Rachunkowe Kielce muzyka darmo łóżka do masażu alveo disco
Web-News.eu 2008 | kontakt: webmaster@web-news.eu | polityka prywatności