pr

login:
hasło:
Nagroda Superbrands Polska 2020 dla marki Polbruk
Nagroda Superbrands Polska 2020 dla marki Polbruk Czeka Cię zakup okularów? Chcesz dokonać właściwego wyboru? Dowiedz się, co wpływa na jakość okularów i na co
Badanie RODO: 37% organizacji nie ma pewności, czy musi dostosować się do przepisów Małe biura i lokalizacje zdalne zyskują ochronę klasy enterprise dzięki nowym UTM serii T WatchGuard
#TechWednesday w Bakotechu: cykliczne webinary techniczne Bakotech: Endpoint Protector w modelu MSP w portfolio Ceesoft
Sport w okularach – bezpieczny czy nie? Maciej Twardy dyrektorem technicznym Bakotechu
Informacje z firm | Firmy | Branże | Pomoc | Statystyka | Artykuły PR | Regulamin | RSS | Kontakt
Format: XML TXT
Swiatkosiarek.pl - serwis dla Twojego ogrodu
Opublikowano: 2010-03-22 22:02:47

Sprzęt do ogrodu oraz porady jak wybrać produkty najlepsze dla swoich potrzeb – wszystko to, w nowym sklepie internetowym światkosiarek.pl. Oferta serwisu skierowana jest do osób początkujących oraz pasjonatów pielęgnacji terenów zielonych, ceniących sprawdzone marki sprzętu ogrodowego.

Swiatkosiarek.pl - serwis dla Twojego ogroduSerwis swiatkosiarek.pl to nowy sklep internetowy oferujący sprzęt ogrodniczy renomowanych marek Stiga oraz John Deere. Bogaty wybór asortymentu to między innymi kosiarki ręczne, elektryczne oraz spalinowe, kosy i podkaszarki, piły, sekatory czy glebogryzarki. Strona wyposażona jest także w przewodnik: Jaką kosiarkę wybrać, z praktycznymi radami odnośnie koszenia i nawożenia trawy. Poradnik ten pozwoli na dokonanie wyboru optymalnej kosiarki nawet osobie, która robi to po raz pierwszy i nie ma specjalistycznej wiedzy z tego zakresu. Ułatwi dokonać wyboru między kosiarkami ręcznymi, elektrycznymi a spalinowymi, czy też wskaże rekomendowaną szerokość roboczą kosiarki, w zależności od wielkości ogrodu. Serwis zapewnia również opiekę konsultantów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie sprzętu ogrodowego oraz dokonywania zakupów za pośrednictwem strony.
Oferta sklepu to wygodny sposób na zakup sprzętu ogrodowego bez wychodzenia z domu. Zakupy online na świat kosiarek.pl gwarantują atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy dostaw sprzętu najlepszych marek na polskim rynku. Atutem sklepu jest przejrzystość serwisu oraz łatwy dostęp do szerokiej gamy asortymentu.
Nowy sklep stworzony został przez zespół osób z wieloletnim doświadczeniem w handlu elektronicznym oraz specjalistów od pielęgnacji ogrodów. Zgodnie z zamierzeniami twórców sklep będzie systematycznie rozwijany. Gama produktów będzie dopasowywana do potrzeb i aktualnie wykonywanych prac ogrodniczych. Dla przykładu na przełomie jesieni i zimy do oferty sklepu wprowadzone zostaną odśnieżarki.

------------------------------------------
Serwis swiatkosiarek.pl to sklep internetowy oferujący sprzęt ogrodniczy renomowanych marek Stiga oraz John Deere.
Autor: Liszyn
polecane
linki
katalog kanałów rss | Bagażniki Autoboxy Łańcuchy sale konferencyjne oświetlenie ogrodu plafony dentysta szczecin
Web-News.eu 2008 | kontakt: webmaster@web-news.eu | polityka prywatności