pr

login:
hasło:
Czeka Cię zakup okularów? Chcesz dokonać właściwego wyboru?  Dowiedz się, co wpływa na jakość okularów i na co
Czeka Cię zakup okularów? Chcesz dokonać właściwego wyboru? Dowiedz się, co wpływa na jakość okularów i na co Badanie RODO: 37% organizacji nie ma pewności, czy musi dostosować się do przepisów
Małe biura i lokalizacje zdalne zyskują ochronę klasy enterprise dzięki nowym UTM serii T WatchGuard #TechWednesday w Bakotechu: cykliczne webinary techniczne
Bakotech: Endpoint Protector w modelu MSP w portfolio Ceesoft Sport w okularach – bezpieczny czy nie?
Maciej Twardy dyrektorem technicznym Bakotechu WatchGuard oswaja GDPR – specjalny e-book przewodnik już dostępny
Informacje z firm | Firmy | Branże | Pomoc | Statystyka | Artykuły PR | Regulamin | RSS | Kontakt
Regulamin serwisu
Opublikowano: 2008-12-28 18:50
Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z systemu internetowych biur prasowych
www.pr.web-news.eu.

Zarejestrowanymi użytkownikami serwisu mogą być:
  • firmy prowadzące własne biura prasowe
  • agencje PR prowadzące biura prasowe dla swoich klientów
  • dziennikarze i inne osoby chcące korzystać z prezentowanych informacji.
Własne biuro prasowe założyć może każda firma zarejestrowana w Polsce. Warunkiem rejestracji jest podanie wszystkich wymaganych informacji.

Wszystkie przekazane do publikacji materiały stanowią jej własność i podlegają ochronie prawnej. Publikujący wyraża zgodę na ich kopiowanie i prezentowanie w innych mediach. Pobierane z serwisu informacje mogą być kopiowane i prezentowane w innych mediach bez zmiany ich treści. Dozwolone jest również cytowanie fragmentów materiałów z podaniem linku do źródła całej informacji w serwisie www.pr.web-news.eu.

Użytkownicy zobowiązują się dołożyć wszelkich starań, aby zamieszczane przez nich treści były zgodne ze sztuką PR-u oraz zasadami języka polskiego. Użytkownicy zobowiązują się nie zamieszczać treści niezgodnych z polskim prawem i dobrymi obyczajami. Serwis www.pr.web-news.eu zastrzega sobie prawo do poprawiania tekstów lub ich usuwania jeśli łamią postanowiania regulaminu. Serwis www.pr.web-news nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane informacje.

Serwis www.pr.web-news.eu nie bierze żadnej odpowiedzialności za brak dostępu do portalu wywołany awariami, przerwami technicznymi, przerwami w świadczeniu usług dostawców internetowych, utratą danych lub wskutek działań siły wyższej. Serwis www.pr.web-news.eu podejmie wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najwyższą jakość serwisu. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za straty lub utracone korzyści użytkownika mające związek z korzystaniem z serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z udostępnienia danych dostępowych osobom trzecim. Użytkownikom nie przysługuje prawo do reklamacji w przypadku wszelkich usług świadczonych nieodpłatnie.

Serwis www.pr.web-news.eu zastrzega sobie możliwość przesyłania informacji na podawane adresy e-mail. Serwis zastrzega sobie prawo wyświetlania reklam na stronach serwisu oraz w e-mailach i kanałach RSS.

Dostęp do bazy danych za pomocą oprogramowania nie będącego zwykłą przeglądarką internetową stanowi złamanie warunków niniejszego regulaminu oraz jest przesłanką do stwierdzenia naruszenia przepisów prawa. Zabrania się jakichkolwiek działań utrudniających lub uniemożliwiających prawidłowe działanie portalu.

Wszelkie uwagi i sugestie należy przesyłać drogą elektroniczną na adres webmaster@web-news.eu
Za naruszenie niniejszego regulaminu konto może być zablokowane lub całkowicie usunięte wraz z wszystkimi zamieszczonymi informacjami.
polecane
linki
katalog kanałów rss | weselna foto wynajem podnośników lublin doniczki ogrodnicze Media Social
Web-News.eu 2008 | kontakt: webmaster@web-news.eu | polityka prywatności